Działka budowlana Wólka
Wólka, podlaskie
- 145 000 zł
- 5 112 m²
- 28,36 zł/m²
Sylwester Kozick...
Skontaktuj się
Działka budowlana Wólka
Wólka, podlaskie
zaktualizowane:
29 kwietnia 2026
Działka budowlana Wólka
Zaktualizowane: 29 kwietnia 2026
145 000 zł 5 112 m² 28,36 zł/m²
prostokątMedia:
prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 145 000 zł (28,36 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 5 112 m²
- kształt: prostokąt; długość: 86m; szerokość: 45m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd, studnia, szambo (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: MODERNHOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 29.04.2026
- numer ogłoszenia: 2802
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wólka, Juchnowiec Kościelny, białostocki, podlaskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka budowlana łącznie 5112 m
Wólka, gm. Juchnowiec Kościelny
Oferuję na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 2790 oraz 2330 m, położone w miejscowości Wólka, w gminie Juchnowiec Kościelny.
To doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia, w otoczeniu zieleni, z jednoczesnym szybkim dojazdem do Białegostoku.
Lokalizacja
Nieruchomość znajduje się w odległości ok. 16 km od Białegostoku. (...)
729 927...
729 927 520
729 927 520